Do krainy piratów ODKRYWCY wybrali się w miniony piątek.
Kto to?
Jak żyli piraci,czym się zajmowali,jak wygladali,co jedli?
Na te i inne pytania szukaliśmy odpowiedzi.
Czy to pozytywna postać?
Dzieci określały zalety i wady.
Żeglowaliśmy wśród fal,przeciągaliśmy linę,układały dzieciaki papugę z kolorowych elementów,oglądaliśmy świat przez lunetę z rurki,wznosiliśmy pirackie okrzyki.
Oczywiście szukaliśmy też skarbu posługując się mapą.
Na zakończenie super zabawa ruchowa "Piracka vra".!